Agartha Uygarlığı

Oyuk Dünya, Kategorisin'de Creative Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

Budizm kökenli bir kelime olan Agartha, yeraltında var olduğuna inanılan uygarlığa verilen bir isimdir. Başkenti “Şambala (Shambala)” olan ve ileri teknolojiye sahip bir medeniyete olan bu imparatorluğun kralı, doğu kültürü inanışlarına göre aynı zamanda Dünya’nın da kralı olarak bilinir ve Şambala Kralı’nın dünyada temsilcisi vardır. Bazı inanışlara göre bu temsilci “Dalay Lama (Dalai Lama)”dır.

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 28.9B+ Görüntüleme

Teorilere göre Tibet ve Brezilya’da, Agartha’ya açılan tünellerin olduğu söylenmektedir. Mısır’da ise Giza Piramiti’nin altında yeralan gizli odalar olduğu ve bu odalarda bulunan tüneller sayesinde firavunların yeraltı dünyasına geçerek buradaki üstün varlıklarla temas kurabildikleri söylenmektedir. Mısır hiyerogliflerinde insan dışı varlıkların tasvirlerine sıkça rastlanması da bu teoriyi kuvvetlendirmektedir.

Dünyamızın yaklaşık 1200 km içerisinde yer alan devasa bir boşluk olduğu ve boşluk içerisinde ayrı bir güneşin bulunduğu, içinde ırmakların aktığı ve yaşam koşulları oldukça elverişli olduğu söylenen, yani dünyamızın içerisinde ayrı bir dünya olduğu inancı gitgide popülerleşmektedir. Öyleki kuzey ve güney kutup dairelerinin bulunduğu yerlerde bu dünya açılan büyük deliklerin olduğu, bu deliklerin uzaydan çekilen fotoğraflarda açıkça görüldüğü fakat NASA tarafından bu görüntülerin karartıldığı ve gizlenmeye çalışıldığı da söylenmektedir.

Bununla ilgili fiziksel verilerde bulunmaktadır. Amiral Byrd günlüğü konusunda konuyu detaylı bir şekilde ele almıştık dileyenler BURADAN konumuza ulaşabilirler..Amerikalı Amiral Byrd Güney Kutbuna bir keşif gezisi yapar. Uçuşu sırasında, kutup dairesi üzerinden geçerken buz dağlarının tüm çevrede yükseldiği bir bölgede, kutup ikliminin tam tersi şekilde, 23 Santigrat derece civarında tropikal bir iklimle karşılaşır. Burada, haritada daha önce görmediği sıradağların olduğu ve dağların arasında yemyeşil bitki örtüsünün uzandığı, yeşilliklerin içinden ırmakların aktığını görür. Bu bölgede mamut gibi tropikal bölgelerde yaşayan değişik canlı türleriyle de karşılaştığını kayıtlarına eklemiştir. Gördüğü manzarayı kuleye aktarır, her şey kayıt altına geçer fakat bu kayıtlar her zaman olduğu gibi hiçbir şekilde halka açıklanmaz. Bu olayın ayrıntısı ise daha sonra Amiral Byrd’ın gizli günlüğünde ortaya çıkar. Günlükte, Byrd’ın yeraltı uygarlığında yaşayan varlıklar tarafından karşılandığı ve bu uygarlığa seyahat ettiği iddiası da ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Günümüzde, Güney Kutbunda yapılan araştırmalarda, donmuş halde olan mamutlar bulunmuş ve bu mamutların da midelerinde tropikal bitkilere rastlanmıştır. Bu ve bunun gibi pek çok bulgu Amiral Byrd’ın yaşadığını iddia ettiği olayı doğrular niteliktedir..

Yakın tarihimize gelecek olursak bilindiği üzere Hitler’in Agartha ve Atlantis gibi kadim uygarlıklara saplantılı derecede ilgisi bulunmaktaydı. Nazi Almanyası’nın gizli arşivlerini araştırmak için yıllarını veren Alman tarihçilerin ellerine eşsiz kağıtlar geçmiştir.

Yukarıda görmüş olduğunuz belgede, yeraltındaki girişler ve yollar tarif edilmekte. Binlerce yıllık bu Tibet Haritası, Tibetli bir rahip tarafından 1939 yılında Alman generallere verilmiş. Tibetli rahipler, Nazilerin adaletli bir dünya kuracağına inanmışlar ve ilimlerini onlarla paylaşmışlardı. Hitlerin karargahının yerle bir olmasıyla sonuçlanan harekattan sonra karargahta bulunan 3 budist rahibe ait olan cesetler de bu birlikteliğin kanıtıydı.

Hitler’in konuyla bu kadar ilgilenmesi boşuna değildi. Hitler’e “Alman Irksal Araştırma ve Eğitim Cemiyeti (Ahnenerbe)” başkanı “Herman Wirth” tarafından sunulan bir rapor vardır. Bu raporda Wirth şunları söylemekteydi;

Führer’im! Spiritüel ayinimiz tarafından çağırılan yüce Alman Ruhu; bize dünyanın içinin boş olduğunu, merkezinde bir güneşin parladığını anlattı. İçeride bir hayat var, bir uygarlık yaşıyor… Orda biz Atlantis’i bulacağız. Führer’im! Sizin yüce misyonunuz, dünyanın sadece yüzeyini değil, içini de fethetmektir. 

Almanlar, kadim ve gizli uygarlıkların sırlarının peşine savaştan çok önce düşmüşlerdi. Bu gizli kalmış gerçeklere ulaşmak ve onların ilimlerine sahip olmak adına,  dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş, devlet tarafından resmi olarak desteklenen ve finanse edilen tek teşkilat olma özelliğini taşıyan  “Alman Irksal Araştırma ve Eğitim Cemiyeti (Ahnenerbe)“ni kurdular.

Tarihteki hiçbir organizasyon Ahnenerbe kadar muazzam bilgi birikimine ve teknoloji üzerinde bu denli etkiye sahip olmamıştır. Tarihte, devlet tarafından resmi olarak desteklenen tek büyü ve mistik araştırma komisyonu olan Ahnenerbe, günümüzde bile dünyanın en güçlü devletlerinin istihbarat birimlerince araştırılmakta ve sırlarına vakıf olmaya çalışılmaktadır. ABD’nin teknolojik olarak çağ atlamasına neden olan gelişmenin, Ahnenerbe’nin kısmen deşifre olmasından sonra yaşandığı söylenir.

Hitler’in büyük desteğiyle devam ettirilen çalışmalarda, kutup dairelerinde araştırma yapılması için birçok denizaltı inşa edildi ve mürettabat oluşturuldu. Kutuplarda nazi üsleri kuruldu, bu bölgelerde yeraltına doğru uzanan tüneller bulundu ve bu tünellerde sıcaklık 20 derecenin üzerindeydi. Tüm bu gelişmeler Führer’e büyük bir heyecanla anlatılıyor ve her bir gelişmeden sonra çalışmalar daha da hızlanıyordu. Bir inanışa göre de Hitler, II. Dünya Savaşı’nda ölmemiş önce Arjantin’e, oradan da bu gizli bölgelere geçerek hayatını devam ettirmiştir.

11 Haziran 1945’te Alman Deniz Kuvvetleri Karargah Binası’nda yapılan araştırmada, Sovyet İstihbaratı: “Sadece Führer’in A Sınıfı Sualtı Botları Birliğinin kaptanına” isimli bir belge ele geçirdi.

Bu belge, denizaltındaki geçitleri gösteren yüksek gizlilikteki 38 haritadan oluşmaktaydı. Daha net bir şekilde söylemek gerekirse, Antartika buzlarının altında Agarta (Nazi haritalarında Asgard olarak geçer) isimli gizemli bir şehre giden sualtı koridorları mevcuttu..

Daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki videoyu izleyebilirler.İyi seyirler

Kaynaklar: Korku bilimi, Kaan ünsal alphan

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
28.9B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
28.9B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
28.9B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
28.9B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
28.9B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
28.9B+ 0 0