Alois Irlmaier Ve Kehanetleri

Kahinler - Kehanetler, Kategorisin'de Creative Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

1894 yılında Almanya doğumlu Irlmair, profesyonel bir sondaj kuyu kazıcısı ve çubuk ile maden arayıcısı olarak çalışmaktaydı. Ama onu farklı kılan özelliği ise gelecekten haber veren bir kişi olan, 2. Dünya savaşı boyunca bombalanacak bölgeleri ve birkaç kayıp kişiyi bulma konusunda oldukça isabetli kehanetleri olan biri olmasıydı.

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 52B+ Görüntüleme

Bu sıra dışı yeteneği onun kısa sürede büyük ün kazanmasını sağladı ve daha sonra da bu ünü sayesinde, çeşitli suçların soruşturulmasına yardımcı olmuştu. Ancak, bildiği gibi ün bazen çok pahalıya da mal olabiliyor.. Sadece bu ünü nedeniyle olmasa da, Irlmaier birkaç düşman da edindi ve daha sonra bir şarlatan ve büyücü olarak suçlanmaya başlandı. Bu olaylar onun büyücülük ve sahtekârlık nedeniyle mahkemeye verilmesi ve davanın düşmesinden sonra ise değişmeye başladı. Irlmaier bu davada kendisinin bir sahtekâr ve şarlatan olmadığını kanıtlayabilmişti.

Mahkemede hâkimin karısının o gün ne giydiği ve ne yaptığını söylemişti ve hâkimin karısını hiç görmemesine rağmen, tamamen doğru bilgileri vermesi hâkimi ikna etti ve dava düşerek Irlmaier serbest bırakıldı. Irlmaier gelecekle ilgili bilgileri, bazen bir film izliyormuşçasına sinema ekranında beliren rakamlar, şifreler ya da tamamlanmamış veriler şeklinde görüyordu. Kendisinin 1959 Temmuzundaki ölümünü de doğru olarak tahmin etmişti.

Son sözleri:

Gördüğüm şeyleri yaşamak zorunda kalmayacağım için, gidebileceğime (öleceğime) seviniyorum.

3. dünya savaşı ile ilgili kehanetine gelince, savaşın Orta Doğu’da başlayacağını bildiriyordu:

Her şey barışı çağırıyor. Şalom (Shalom – İbranice barış ve esenlik demek)! Sonra her şey ortaya çıkar ve açık olur; Orta Doğu’da aniden yeni bir savaş alevlenir, büyük deniz güçleri Akdeniz’de düşmanlarla karşı karşıya kalır! Durum oldukça gergindir! Fakat asıl kıvılcım Balkanlar’da ateşlenir: Büyük bir şeyin düştüğünü görüyorum. Hemen yanında kanlı bir hançer duruyor. Sonrasında da darbe etkisi çok açık olacaktır. İki kişi hiyerarşik sıralamada üçüncü sırada olan birini öldürecek. Bu iki kişi başkalarından para aldılar o yetkiliyi öldürmeleri için. Katillerden birisi ufak-tefek siyahi bir adam ve diğeri ise biraz daha uzun ve açık renkli saçı olan birisi! Bence bu olay Balkanlar’da gerçekleşecek fakat bunu tam olarak söyleyemiyorum. Bu olayın intikamı hemen gelecek bu uçsuz-bucaksız su üzerinden…

Ancak sarı ejder (Şahsi yorumum bu sarı ejderin büyük ihtimalle Çinliler olduğu yönünde. Aynı zamanda bir kimyasal olayı da öngörüyor olabilir.Alaska ve Kanada’yı aynı günlerde işgal edecek. Gelişleri çok da uzak değil. Ve sonra sarı toz yağmuru yağacak.

Altın şehir yok edildiğinde bu olay başlayacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nin “Büyük Şehri” (Başkent olabilir) roketlerle yok edilecek ve Batı Bölgeleri Asyalılar tarafından işgal edilecekler. Fakat bu işgalciler geri püskürtülecekler.”

Şunu da ekliyor:

3. dünya savaşı kesinlikle gelecek ama yılını öngöremiyorum. Milyonlarca insan tarafından da gözlemlenecek, gökyüzündeki işaretler öncesinde olacak. Savaş, hasat zamanından hemen önce, yağmurlu bir gecede başlayacak.

Irlmaier’ın 3. dünya savaşı ile ilgili ürpertici kehaneti dünyamızın nasıl sonlanacağı konusunda bir hatırlatma gibi. Umalım ki gelecekle ilgili bu kehanetler gerçekleşmesin. Ama dünyanın gidişatına baktığımızda, çok da iyimser olmak mümkün olmuyor.

Kaynak: MessageToEagle.com

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
52B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
52B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
52B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
52B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
52B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
52B+ 0 0