Deep Web Seviye 0

Deep Web, Kategorisin'de desperado Tarafından 2 Yıl Önce Yayınlandı

Deep Web Araştımalarına başladıktan sonra internet kullanımına bakış açısınızın son derece farklı olacağına inanıyorum. Bundan sonra bir daha interneti asla eskisi gibi kullanmak istemeyeceğinize de eminim. Eğer hazırsanız sizlere Deep Web Seviye 0'ın ne olduğundan ve nasıl ulaşabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 18.2B+ Görüntüleme

Deep Web'e girmek istiyorsanız araştırmaktan kaçmamalısınız, örneğin birazdan okuyacağınız bu yazı daha önce paylaşılmış olabilir, başka yerde görmüş olabilirsiniz. ama hemen vazgeçip farklı kaynaklara yönelmeyin. bunun nedenini sizlere şöyle bir örnek vererek açıklamak istiyorum. Sınıfta tembel bir öğrenci, sağından solundan önünden arkasından kopya çekerek belki de sınıfın en çalışkanından bile daha yüksek not alır. işte burada dikkat etmemiz gereken bir konu şu, bu yazıyı alan veya geliştirmek isteyen bir kişinin size ne kadar katkı sağlayacağını asla bilemezsiniz. bir diğer konu ise eğer okumaya üşünen, araştırmaya pek hevesli olmayan biriyseniz bu Deep Web sizin için sadece gereksiz bir macera olacaktır.  Deep Web'in ilerleyen seviyelerinde bir konuyla ilgili bir içerik bulmanız gerçekten çok zahmetli bir iştir. 

Şimdi gelelim, Deep Web Seviye 0 da neler olduğuna, aslında şu anda bu yazıyı okumanız, facebook, twitter yada mail göndermeniz bunların hepsi Seviye 0 içerisinde yer alıyor. Tabi söylenen bu, bana kalırsa Seviye 0 bile kendi içinde bir çok seviyeye ayrılıyordur. şöyleki kendi mail hesabını kurtarmasını bilen ile bilmeyen, facebook şifresini bile hatırlamayıp başkasından beklenti içinde olan kişileri Deep Web içerisinde Seviye 0 bile saymıyoruz..

Deep Web Seviye 0 Aslında başkasına muhtaç olmadan en azından günlük kullanımdaki işlemleri kendi başına yapabilen internet kullanıcılarından oluşuyor. Çoğu insan bu seviye içerisindedir. ancak dediğim gibi bu seviye de kendi içerisinde seviyelere ayrılıyor. Deep Web de seviye 5 için neler yapabilirim demeden önce diğer seviyeleri ne derece de kullanabildiğinize kesinlikle bakın.

İlerleyen zamanlarda Deep Web Seviyeleri için bir nevi test veya anket oluşturarak kendinizi test etmenizi sağlayacak bir sistem kurmayı planlıyorum. Bu şekilde en azından bir sonraki seviyeye geçip geçmeyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz.   

Eğer bu yazdıklarım ve anlatmaya çalıştıklarım sizlere laf kalabalığı olarak göründüyse Deep Web Seviye 0 Aslın da şu 

Seviye 0 (Common Web) 

  • Google ( Mail okuma, gönderme google da herhangi bir içerik arayabilme, veya google hizmetlerini kullanma gibi. )
  • Facebook ( Bildiğiniz klasik facebook kullanımı ancak biraz daha üst seviye. şifrenizi sıfırlamak, hesabınızı kurtarmak yada bir sorunla karşılaştığınızda başkasına ihtiyaç duymuyorsanız sıkıntı yok. )
  • Twitter ( Buda bir diğer sosyal medya aracı, facebook gibi günlük kullanımı yapabiliyor ve herhangi bir sorunda kendi başınıza altından kalkabiliyorsanız yine sıkıntı yok )
  • Medussa ( Birde kendi sitemizi örnek verdim ki, farklı platformlar da ne derece becerikli olduğunuzu test edin. Bu siteye üye olabildiyseniz, yorum yapabiliyorsanız, veya sitede kaybolmadan rahatça dolaşabiliyorsanız demek ki Deep Web Seviye 0'ın hakkını fazlasıyla verebiliyorsunuz. )

Deep Web Seviye 0 hakkında söyleyebileceklerim bunlar, zaten bu seviye de çok fazla şey yok, ama diğer seviyelerde gerçekten başınıza ağrılar girecek hatta bir çoğunuz vazgeçip normal olarak yaşamaya devam etmek isteyecek. 

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
2 Yıl Önce
18.2B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
2 Yıl Önce
18.2B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
2 Yıl Önce
18.2B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
2 Yıl Önce
18.2B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
2 Yıl Önce
18.2B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
2 Yıl Önce
18.2B+ 0 0