Dünyayı Yöneten Sürüngenler

Irklar - Medeniyetler, Kategorisin'de desperado Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

Reptilian adı verilen varlıklarla ilgili ilk bilgiler ilk ufo gözlemleriyle ortaya çıkmıştır. Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanların anlattıkları ortak noktalardan edinilen bilgilerle, reptilianlar hakkında bildiklerimiz oluşmaya başlamıştır

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 65.2B+ Görüntüleme

Neden fantastik hikayelerde insan kılığına giren sürüngen veya yılanlar vardır hep? Acaba insanlığın şafağında olanlar genetik hafızamıza mı işlendi? Mitolojide, eski tapınaklarda kabartmaları, oymaları yer alan ejderhalar, tüylü yılan tanrılar, yılan kafalı tanrılar esasında neyi anlatıyor?

Amiral Bryd bir çok olayda adı geçen bir isim, Düz Dünya, Oyuk Dünya, Antarktika Kıtası gibi çok önemli konularda ismi sürekli olarak geçiyor, hatta çoğu olayda hikayenin baş kahramanıdır kendisi. ve ne gariptir ki aynı isimle bu defa reptilian ırkını araştırken karşılaştım. ( İlgili bağlantılara tıklayarak konuları detaylı inceleyebilirsiniz )

Amiral ismini görünce diğer konularıda atlamak istemedim ve merak edeceğinizi düşündüğüm için not olarak eklemek istedim Ancak biz bu süreci yakın tarihimiz üzerinden incelemek istersek, çağdaş zamanlı dünya dışı varlıklarla temas akımının, Polonyalı profesör George Adamski ile başladığını görüyoruz. Adamski, insana benzeyen uzaylılarla tanıştığını dile getiren ilk kişidir. George Adamski ve Howard Menger ile başlayan ilk evrede karşılaşılan varlıklar, daha çok insana benzeyen: sarışın mavi gözlü “Nordik” denilen güzel, yakışıklı, çekici ve sevecen varlıklardı.

İkinci evrede ise gri varlıklar görülmektedir. Bu varlık 1.50 m. Boylarında vücutları oldukça zayıf ve narin görünümlü fakat kafaları vücutlarına oranla oldukça büyük olan korkutucu görüntüsü olan varlıklardır. Bunlarla, bilinen ilk teması gerçekleştiren ise Betty Barney Hill'dir. Barney Hill, temasa geçtiği bu varlıkların kara kalemle çizimini ve heykel tasfirini yapmıştır. 1990’lı yıllara kadar dünya üzerinde çok pek çok insan gri varlıklarla karşılaştılar. Günümüzde uzaylı dediğimizde aklımızda canlanan uzaylı tasfiri bu varlıklara aittir.

Bu yazımızın asıl konusunu oluşturan yarı insan yarı sürüngenimsi (kertenkele) görüntüsü olan reptilianlar'dan oluşuyor. Reptilian ırkının da kendi arasında üç-dört grubu bulunmakla birlikte en çok rastlananlar iki ayağı üzerinde yürüyen; vücutları ve yüzleri kertenkele derisine benzeyen, gözleri de sarı renkli, dikine çizgilerden oluşan adeta bir yılanın gözüne benzer ve hipnotize etme gücüne sahiptirler. Reptilianlar çok zeki varlıklar olup aşırı bir bilgi birikimine sahiptirler. İnsanları etkisi altına alabilirler ve telepati gücüyle konuşurlar.

Reptilian ırkındaki sınıf farklılıklarına girmeden önce Eskiden futbolcu, sakatlığı sonrası haber spikeri olan David Icke’nin yaydığı bir Reptilian inanışından bahsetmek istiyorum. Bu inanışa göre devletlerin yönetim kademelerinde, zenginler ve ünlüler arasında, insan kılığında sürüngenler var. David Icke ve takipçileri birçok “video” ile inanışlarını destekliyor. 
David Icke’nin teorisi eski Mısır’dan gelen masonluk, illuminati, dünyayı yöneten kan ve sürüngenleri birleştiriyor. Buna göre: Bugün İngiltere’nin kraliyet ailesinin kanı eski firavunlara kadar uzanıyor.  İngiltere kraliyet ailesi Avrupa’daki bütün kraliyet aileleri ile akrana dolayısıyla, birbirleriyle akraba olan bu kan dünyayı yönetiyor. Yetmiyor ABD başkanlarının bazıları, ABD’de zenginlerinin ve ünlülerin önemli kısmı bunlarla akraba…

Tekrar reptilian ırkının sınıflarına (kendi içinde bulunan türler) geri dönecek olursak, Bu varlıklar arasında en az görülen tür Drakolar'dır. Drakolar süt beyazı bir ten rengine, kırmızı parlayan gözlere sahiptirler. Bunlar kendilerini en üst varlık olarak görmektedirler. Şuna da değinmekte fayda görüyorum; Reptilianlar zaten ırk olarak kendilerini en üst varlıklar olarak görmektedirler ama kendi ırk içerisindeki hiyerarşide ise Drakolar en üsttedir. 

Kanatlı drakolardır. Bunlar 2-3 metre uzunluğundadır, yarasaya benzeyen devasa kanatları bulunmakta, kuyrukları ve boynuzları vardır. Reptilianların vücutları hem enerjik hem de fiziki (madde) yapıya sahiptirler. En önemlisi de bu varlıklar vücutlarını istediği şekle sokabilirler ve insanlara istedikleri biçimde gözükebilirler. Yani istediği bir hayvanın şeklini alabilir ya da daha da ilginci herhangi bir tanıdığınızın görüntüsüne bürünebilirler. Bu özelliklerinden dolayı bir çok kaynakta bunlardan şekil değiştiren (shapeshifter) olarak da bahsedilmiştir. (David Icke teorisini destekler nitelikte)

İnsanların zihnindeki önemli anıları tararlar ve o zihindeki en önemli kimse o kişinin kılığına girmeyi tercih ederler. Reptilianlarla temasa geçen bir kadının anlattığına göre kadın: evinde bir gece uyanır ve ölmüş kocasının karşısında dikildiğini görür, kocasının ruhunun kendisini ziyaret ettiğini düşündüğü anda o karşısındaki görüntü değişir ve yeşil derili,yılan gözlü bir varlık şeklini alır. Yaptığı araştırmalardan sonra kadın, bu varlığın reptilian olduğunu öğrenir. Reptilianlar, istedikleri zaman görünmez olabiliyorlar, kapalı kapılar ve kalın duvarların içinden geçebiliyorlar. Reptilianlar’ın etrafında manyetik alanlardan oluşan auralar mevcuttur. Ellerinde 4 parmak bulunur, el ve ayakları pençe şeklindedir.

Reptilian Irkı insanlar ile nasıl iletişim kuruyor

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
65.2B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
65.2B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
65.2B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
65.2B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
65.2B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
65.2B+ 0 0