Düz Dünya Aldatmacasının Sorumlusu Kim?

Düz Dünya, Kategorisin'de desperado Tarafından 3 Yıl Önce Yayınlandı

Merhaba arkadaşlar, Düz Dünya Teorisini ki bence artık teori değil araştırmaya ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bir önceki konumuzda Neden Düz Dünya bizden saklanıyor sorununa cevap aradık bugün ise düz dünya aldatmacasının arkasında kimlerin olduğuna bakalım. 

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 32.5B+ Görüntüleme

Düz dünya araştırmalarımı yaparken bir sürü kurum, kişi ve önemli isimle karşılaştım. bu günde araştırmalarımı yaparken en çok dikkatimi çeken Cizvitler ve Vatikan üzerinde yoğunlaşmayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi Cizvitler ve Vatikan uzayla ilgili her konuyla yakından ilgili oldular. Buna ilk teleskopa sahip olmak ve günümüzde de Dünya'nın en büyük gözlemevleri ve teleskopkarına sahip olmak da dahildir. 
 
Cizvitler Cemiyeti binlerce yıllık düz Dünya kozmolojisini gömmeye çalışırken, bir yandan da 500 yıldır Güneş merkezli teoriyi aktif olarak yaymaya devam ediyorlar. (Televizyon, filmler, diziler, Televizyon programları, Web, ve Daha bir çok alanda) Cizivitler bildiğimiz bütün güçlerin hakimidirler ve yüzyıllar boyunca dünyayı yönetirken son derece acımasız olmuşlardır.

Kaostan tek Dünya düzenini kurmak için kimin öldürüldüğü ya da ne yapılması gerektiği önemsizdir. Bunlar, Rothschilds gibi insanlar ve diğer tüm bankerler, özellikle masonlar olmak üzere gizli cemiyetler, bunun yanında siyonist yahudiler ve özellikle de yönetimdeki siyonist yahudiler üzerinde hakimdirler ve derin bir ortaklıkları vardır.

NSA, CIA, FBI, Mossad, KGB, Roundtable, 300 komitesi, Tavistock Enstitüsü, Lucis Trust Publishing, Bilderberg Grubu ve yabancı ilişkiler konsülü gibi bütün ajanslar ve hükümete bağlı düşünce kuruluşları, ABD başkanlığı, kongre, yüksek mahkeme, hükümet temsilciliği gibi mevzuatlar üzerinde hakimler. 
 

 

Cizvit tarikatının yahudiler tarafından kurulduğu söyleniyor. Görülüyor ki, soykırım da dahil olmak üzere, tarihin en büyük bazı aldatmacalarının arkasında, yine yahudiler var. Ayrıca masonlar da bu illuminati elitlerine hizmet etmek üzere farklı gündemler yaratmak için dünyanın dört bir yanına yayıldılar.

Youtube, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında duydunuz isimler göründüğü gibi hikaye değiller. Yani çok az insan tarafından araştırıldığı için insanlara pek inandırıcı gelmiyor. Bunu şöyle düşünün hiç tanımadığınız bir insan gelip size bir şeyler anlattığında hemen inanmazsınız, ilginizi çekerse araştırır ilginizi çekmekezse bir daha konuyu hiç açmadan yaşamınıza devam edersiniz. Ama unutmayın ki siz bunlar hakkında konuşsanız da konuşmasanız da onlar hep vardı ve var olamaya devam edecekler. 

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
3 Yıl Önce
32.5B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
3 Yıl Önce
32.5B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
3 Yıl Önce
32.5B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
3 Yıl Önce
32.5B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
3 Yıl Önce
32.5B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
3 Yıl Önce
32.5B+ 0 0