Düz Dünya Neden Insanlardan Saklanıyor

Düz Dünya, Kategorisin'de desperado Tarafından 6 Ay Önce Yayınlandı

Merhaba arkadaşlar, Düz Dünya araştırmalarımıza devam ediyoruz, Bir çok videoda, yorumda ve konuda sıkça soruların sorulardan biri de düz dünya neden insanlardan saklanıyor, Bunu saklamaları için gerekçeleri nedir ? Yoksa Düz Dünya ile sadece kendimizi mi kandırıyoruz ?

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 32.5B+ Görüntüleme

Onların amacı bizi 'septilyonda bir' bir gezegenin üzerinde sınırsız uzayda uçtuğumuza ikna etmek. Bu rakamları nerden buluyorlar çok merak ediyorum. 

Belki bilmiyorsunuz ama Septilyonda 24 tane sıfır vardır, Bize söyledikleri sayı tam olarak şöyle görünüyor. 
1.000.000.000.000.000.000.000.000 

Bu kadar gezegen içerisinde istediğimize gidebiliriz, bu dünyada kalmak zorunda değiliz bizde bu sayıdaki gezegenleri bulmak oralarda yaşamak için çalışıyoruz diyorlar. ve bizde buna inanıyoruz.. 

14 milyar yıl önce gerçekleşmiş bir patlamanın neden olduğu kozmik bir kazadan başka hiçbir şey olmadığımızı düşünmemizi istiyorlar. (Big Bang - Büyük Patlama) Bu sonuca nasıl vardılar, bilinmemektedir. kökenimizi anlamamızı istemiyorlar, ve hayatın anlamsız olduğuna inanmaya devam etmemizi istiyorlar. Propogandaları 'Antik Uzaylılar'dan başka bir yerde aramayın. Bizi programladıkları sayısız filmleri, showları saymıyorum bile. Bu sadece düz Dünya & yuvarlak Dünya meselesi değil. Bundan çok daha büyük. Küre Dünya zemini için ihtiyaç duydukları gerekli her şey önceden hazırlandı. Hatta bizi sahte bir uzaylı istilası ile ya da her zaman aramızda olan, uzak galaksilerden gelmiş varlıkların açıklanması ile şok edebilirler. kim bilir? 

Dünya'yı küreye çevirmenin bir diğer nedeni de ekstra kara parçalarını saklamak. Eğer bu geniş bir düzlük ise ve eğer Antartika'nın ötesinde başka kara parçaları, okyanuslar varsa, bunları saklamanın en kolay yolu Dünya'yı bir top gibi sarmalamak ve sanki dahası yokmuş gibi, her şey çoktan keşfedilmiş gibi göstermektir. Küre modeli, sorgulayan zihinler için tam teşekkürlü bir köleliktir.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Zaman Yolcuğunu Çoktan Bulundu..

Paranormal Elite isimli bir kanal, zaman yolcusu olduğunu iddia e..
6 Ay Önce
32.5B+ 0 0

Abd'de 'düz Dünya' Konferansı ..

Uluslararası Düz Dünya Konferansı adı verilen toplantıda Dünyanın..
6 Ay Önce
32.5B+ 0 0

Uzaylılar 23 Rus Askerini Taşa..

Ukraynada bulunan bir gazeteye KGB tarafından hazırlanan bir rapo..
6 Ay Önce
32.5B+ 0 0

Gizemli Gezegen Nibiru Dünya’Y..

Komplo teorisyenlerine göre güneş tutulmasının ardından Nibiru is..
6 Ay Önce
32.5B+ 0 0

6. Kitlesel Yok Oluş Süreci Iç..

Bilim insanlarına göre dünya tarihinde daha önce 5 kez yaşanmış k..
6 Ay Önce
32.5B+ 0 0

Güneş’Te Büyük Bir Delik Oluşt..

NASAnın Güneşte yeni keşfettiği ve tam olarak 120 bin kilometre ç..
6 Ay Önce
32.5B+ 0 0