Düz Dünya Neden Insanlardan Saklanıyor

Düz Dünya, Kategorisin'de desperado Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

Merhaba arkadaşlar, Düz Dünya araştırmalarımıza devam ediyoruz, Bir çok videoda, yorumda ve konuda sıkça soruların sorulardan biri de düz dünya neden insanlardan saklanıyor, Bunu saklamaları için gerekçeleri nedir ? Yoksa Düz Dünya ile sadece kendimizi mi kandırıyoruz ?

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 215.6B+ Görüntüleme

Onların amacı bizi 'septilyonda bir' bir gezegenin üzerinde sınırsız uzayda uçtuğumuza ikna etmek. Bu rakamları nerden buluyorlar çok merak ediyorum. 

Belki bilmiyorsunuz ama Septilyonda 24 tane sıfır vardır, Bize söyledikleri sayı tam olarak şöyle görünüyor. 
1.000.000.000.000.000.000.000.000 

Bu kadar gezegen içerisinde istediğimize gidebiliriz, bu dünyada kalmak zorunda değiliz bizde bu sayıdaki gezegenleri bulmak oralarda yaşamak için çalışıyoruz diyorlar. ve bizde buna inanıyoruz.. 

14 milyar yıl önce gerçekleşmiş bir patlamanın neden olduğu kozmik bir kazadan başka hiçbir şey olmadığımızı düşünmemizi istiyorlar. (Big Bang - Büyük Patlama) Bu sonuca nasıl vardılar, bilinmemektedir. kökenimizi anlamamızı istemiyorlar, ve hayatın anlamsız olduğuna inanmaya devam etmemizi istiyorlar. Propogandaları 'Antik Uzaylılar'dan başka bir yerde aramayın. Bizi programladıkları sayısız filmleri, showları saymıyorum bile. Bu sadece düz Dünya & yuvarlak Dünya meselesi değil. Bundan çok daha büyük. Küre Dünya zemini için ihtiyaç duydukları gerekli her şey önceden hazırlandı. Hatta bizi sahte bir uzaylı istilası ile ya da her zaman aramızda olan, uzak galaksilerden gelmiş varlıkların açıklanması ile şok edebilirler. kim bilir? 

Dünya'yı küreye çevirmenin bir diğer nedeni de ekstra kara parçalarını saklamak. Eğer bu geniş bir düzlük ise ve eğer Antartika'nın ötesinde başka kara parçaları, okyanuslar varsa, bunları saklamanın en kolay yolu Dünya'yı bir top gibi sarmalamak ve sanki dahası yokmuş gibi, her şey çoktan keşfedilmiş gibi göstermektir. Küre modeli, sorgulayan zihinler için tam teşekkürlü bir köleliktir.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
215.6B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
215.6B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
215.6B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
215.6B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
215.6B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
215.6B+ 0 0