Düz Dünya Topluluğu

Düz Dünya, Kategorisin'de desperado Tarafından 3 Yıl Önce Yayınlandı

21 Soruda Düz Dünya videosundaki konuları detaylandırmaya devam ediyoruz. Video içerisinde yer alan düz dünya topluluğu nedir adlı konuyu hep birlikte göz atalım. 

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 26.5B+ Görüntüleme

Düz Dünya teorisinin arkasında Düz Dünya topluluğumu var Hayır, düz Dünya topluluğu bir nevi sınırlama yada kontrol birimi olarak tasarlandı. Bazı şeyleri doğru söylerken diğer konularda yalan söyleyip konuyu aptalca gösterip sizi yanlış yöne doğru yönlendirmeyi sağlayan ağ geçidi bekçileri gibi. Bu konuda tüm kapıları tüm girişleri onlar tutuyor. 

Bence Düz Dünya topluluğunun kurulma amacı araştıran insanları bir yerde toplamak ve onları kontrol altında tutmak, yani eğer bu topluluk olmasa insanlar gerçeği başka yerlerde arayacak ve doğru olanı görebilecekti. Düz Dünya topluluğu ise gizlenmek istenen düz dünyanın bir parçası. ve Düz Dünya topluluğu resmi olarak göründüğü için insanların çoğu onların söylediklerine inanıyor. Ben kendi adıma olayları olduğu gibi kabul etmeyi seçen biri değilim, yani bu topluluk bazı açıklamalar yaptı evet doğru diyerek konuyu sineye çekmem üstüne gider araştırır doğrusunu bulmaya çalışırım.

Şimdi neden Düz Dünya topluluğuna inanmamalıyız yada neden bu topluluk insanlara yeteri kadar güven vermiyor işte size bir örnekle açıklayalım

Bakın düz Dünya topluluğu yer çekimi için ne diyor: Düz Dünya modelinde yer çekimi bir kuvvet olmaktan çok, yeryüzünün yukarı doğru bir ivmesidir. Dünya her zaman yukarı 1g hızlanır ki bu yuvarlak Dünya modelinin yerçekimi ivmesine eşdeğerdir yer çekimi kuvveti gibi Dünya'nın ivmesi günlük hayatlarımızda yaygın olarak gözlemlediğimiz fenomenlerin oluşmasına neden olur.

 

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
3 Yıl Önce
26.5B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
3 Yıl Önce
26.5B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
3 Yıl Önce
26.5B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
3 Yıl Önce
26.5B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
3 Yıl Önce
26.5B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
3 Yıl Önce
26.5B+ 0 0