Elohim Ve Agarta

Irklar - Medeniyetler, Kategorisin'de desperado Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

Dünyamızın içinin boş olduğu ve ayaklarımızın altında harikulâde bir medeniyetin uzandığına dair iddialar mevcuttur. Bilim-Kurgu gibi görünen bu düşünce, cevaplanması güç tartışmalar ileri süren birçok zeki araştırmacı tarafından çok ciddiye alınmaktadır. 

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 26.1B+ Görüntüleme

Essa-3 uydusunun 6 Ocak 1967 tarihinde ve Essa-7'nin de 23 Kasım 1968' de çektiği fotoğraflar, içi boş olduğu sanılan dünyamızın derinliklerindeki muhteşem Agarta başkentine uzandığı söylenen ve Kuzey Kutbu' nda yer alan bir deliğin varlığını açıkça göstermektedirler sanki. Sikloplar'ın yeraltında şehirler tesis ettiklerine inanılır. 

Elohim ve Agarta

Belkide Sikloplar'a tepegöz denilmesinin nedeni, Uzay-miğferlerinin saydam yüzünün muazzam bir göze benzemesindendir. Bu devler' in göksel bir ırk olan Elohim' le aynı oldukları söylenebilir. Bu ırk, bugün mevcut olduğu söylenen Agarta yeraltı medeniyetine uzanan o uzun tünelleri açmak için kozmik enerjiler kullanarak yeraltında labirent halinde kentler kurmuştur.

elohim sözcüğünün kökeni ile allah** kelimesinin aynı kökene dayandığı doğrudur. islamiyet öncesi araplar, erkek tanrılarına ilah diyorlardı. allah sözcüğü ilah kelimesinden türetilmiştir. yine araplarla ibranilerin uzun yıllar, hemen hemen aynı coğrafyaları paylaştıkları düşünüldüğünde köken birliğinin hiç de yadırganmaması gerekir. 

Ayrıca kimi mesajlarda insan ırkını yaratan bir dünyadışı varlıklar topluluğu olduğu söylenir. (bu yüzden tüm din kitaplarinda "biz sana demedik mi...sonra da yapmadık mı" gibisinden birinci çoğul şahıs cümleler varmış ve yine aynı sebepten kendilerinden bahsederken "biz" , tanrıdan bahsederken "o" diye bahsederlermiş. Yani bu, klonlama çağındaki insanoğlunun biraz daha ileri gidip farklı varlıklar yaratmaya baslaması gibi düşünülebilir. En kaba tabiriyle beden bizden, ruh tanrı'dan gibi yani.

- Dediğim gibi bu, kimi yerlerde geçer fakat ne kadar destekleyici argüman var ve ne kadar tutarlı onu bilmiyorum

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
26.1B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
26.1B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
26.1B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
26.1B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
26.1B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
26.1B+ 0 0