Kara Delikte, Küp Şeklinde Ufo Gözlemlendi

Ufoloji, Kategorisin'de desperado Tarafından 3 Yıl Önce Yayınlandı

El Paso'da White Sands yakınlarında gerçekleşen olay fazlasıyla ilgi çekti. Zira bu seferki UFO benzeri cisim, bir kara deliğin içinden çıkıyor.

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 12.9B+ Görüntüleme

El Paso'da White Sands askeri üssünün yakınlarında, kara delikten çıkıp gökyüzü semalarında dolaşan bir cisim saptandğı iddia edildi. Bazı araştırmacılar bu nesneyi "büyük ve küp şekilli bir UFO" olarak adlandırdı.

Olaya şahit olanlar, nesnenin yeryüzüne düştüğü anda manyetik bir uğultu sesi çıkardığını iddia ettiler. Küp boyutlu UFO'nun üstünde dünyamıza ait olmayan bir dile ait yazıtlar mevcut. En önemlisi de, iddialara göre nesne kara delik benzeri bir yapının içinden çıkıyor.

'Amber' ismindeki tanık “Öğle yemeğinden sonra ofisine dönüyordum ve bir gürültü duydum. Gökyüzüne baktım. O şey adeta yoktan var oldu veya bir çeşit kara delikten fırlatıldı. Emin değilim çünkü ben bir UFO takipçisi, araştırmacısı veya uzmanı değilim. Bulutlara doğru zum yaptığımda nesnenin tuhaf bir şekilde hareket ettiğini anladım. Şekli garipti, üstündeki yazılar daha da garipti. Fotoğrafları e-posta yoluyla arkadaşlarıma yolladım, onlar da bana bir UFO araştırma grubu ile temas kurmamı önerdi.” açıklamasını yaptı. Tek tanığın Amber olmadığını ve bu sahneye şahit olan çok kişi bulunduğunu da söylemeliyiz.

Sonuçta Secure Team isimli bir araştırma grubu çağrıya yanıt verdi. Grubun lideri Tyler, “Küp şekilli nesne bariz şekilde bir kara deliğin içinden çıkıyor. Bunun, dünyamıza ait olma olasılığı yok. Üstelik aynı cisme daha önce de araştırmalarımız esnasında rast gelmiştik.” iddiasını savunuyor.

 

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
3 Yıl Önce
12.9B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
3 Yıl Önce
12.9B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
3 Yıl Önce
12.9B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
3 Yıl Önce
12.9B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
3 Yıl Önce
12.9B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
3 Yıl Önce
12.9B+ 0 0