Kuru Kafa Ve Kemikler Tarikatı

Tarikatlar - Örgütler, Kategorisin'de Creative Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

1832 yılında William Huntington Russell ve Alphonso Taft tarafından Yale Üniversitesi'nde kurulan, orjinal ismi Society of Skull and Bones olan bir öğrenci örgütüdür. Beyaz tenli olmak, erkek olmak ve Protestan bir aileden gelmek örgüte üyeliğin ilk şartlarındandır.

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 57.4B+ Görüntüleme

Örgüte yılda sadece 15 kişi üye olarak alınmaktadır ve üye olabilmenin diğer bir şartı ise Yale Üniversitesinde son sınıf öğrencisi olmaktır. Adaylara Pledge ismi verilmektedir. Adaylar 3. sınıftayken örgüt tarafından belirlenir ve kendilerine birer aday oldukları, 1 yıl boyunca izlenecekleri, uygun görüldüğü halde örgüte üye olabilecekleri kendilerine iletilir. Bu değerlendirmelerden sonra uygun görülen kişiler son sınıftayken üye olarak kabul edilirler.

Seçilen 15 kişi daha sonra ABD'de örgüt için en önemli ve kilit noktalara getirilir, üyelerin akrabaları ve dostları da bu elitizmden paylarını alırlar. Görünürde sayıları az olmasına rağmen etkileri oldukça fazladır ve eğer çeşitli noktaların kontrolü bir SBS üyesinde ise, onlar için sorun çözülmüş demektir. Bu nedenle üyelerini yönetici ve etkin merkezlere koyarlar. Tabii ki İlluminati, Rose Croix (Gül Haç), Trilateral Komisyon ve CFR gibi üst düzey örgütlerle de direkt ilişkileri vardır.

Bu gizli örgüte üye olma ancak davetle mümkündür ve inisiasyon töreni masonlarınkine de çok benzer. Fakat bu tüm ritüeller ve yapılanlar gizlilik içinde yapılır, kimse dışarıya bilgi sızdıramaz. Inisiasyon törenlerinde üye adayları çırılçıplak soyunup bir tabuta girerler, bu tabuttan çıktıklarında yeniden doğmuş sayılırlar. Son yüz yılda SBS üyeleri ABD'de en kilit noktalara gelmişlerdir ve özellikle belirli ailelerden seçilen kişiler özenle bu gruba alınırlar. Bu cemiyete girebilmek için temel özellik WASP olmaktır (White:Beyaz; Anglo Sakson ve Protestan). Başka ırka veya geçmişe mensup başka dinden olanlar insanlar bu oluşuma giremezler. SBS ABD'de pek çok kilit noktaya gelmiş insanin yer aldığı bir cemiyet olmuştur. 6-7 kuşak öncesinden Anglo Sakson ve Protestan olmasına çok dikkat edilir. 

Bilinen en ünlü ve etkili SBS üyesi aileler ise şunlardır ( Her aileden en az bir kişi muhakkak önemli makamlarda görev almıştır )

 • Whitney Ailesi ( yerleşim 1635, Watertown, Massachusets)
 • Perkins Ailesi ( yerleşim 1631, Boston Mass.)
 • Stimson Ailesi (yerleşim 1635, Watertown, Mass.)
 • Taft Ailesi (y. 1679, Braintree, Mass)
 • Wasdworth Ailesi (y. 1632, Newtown, Mass.)
 • Gilman Ailesi (y. 1638, Hingham, Mass.) 
 • Payne Ailesi (Standard Petrolün sahibi)
 • Davison Ailesi (J. P. Morgan ve şirketinin sahibi, her iki dünya savaşında da etkili olmuşlar ve büyük paralar kazanmışlardır)
 • Pillsburr Ailesi (Un ticareti)
 • Sloane Ailesi (Ticaret ve perakende satışın dev ismi)
 • Weyrhauser Ailesi (Kereste ve orman ürünleri tröstü)
 • Harriman Ailesi (Demiryolu Kralları)
 • Rockefeller Ailesi (Standard petrol, Chase Manhatten Bank ve binlerce şirketin sahibi CFR, Trilateral Komisyon ve Bilderberg'in başındaki aile)
 • Lord Ailesi (y. 1635, Cambridge, Mass.)
 • Bundy Ailesi (y. 1635, Boston, Mass.)
 • Phelps Ailesi (y. 1630 Dorchester, Mass.)
 • Bush aileleri (Baba Bush CIA ve ABD başkanı, oğul Bush bu örgütlerin bir entrikasıyla ABD başkanlığına getirildi, her ikisi de SBS üyesi)

 

Kuru Kafa ve Kemikler örgütü üyeleri toplum ve devlet yapılanmasında hemen her noktaya girmişlerdir. Bunların içinde Beyaz Saray, Yüce Divan, Medya, Is ve Endüstri, Federal Banka sistemi, Kanun yapıcı kurullar, Mahkemeler vs bulunmaktadır. SBS'nin temel ideolojisi Anglo Sakson ve Protestan beyazların dünyadaki mutlak hakimiyetini sağlamaktır, ideolojisi oldukça faşisttir ve bilindiği kadarıyla her iki büyük dünya savaşında da bu cemiyet çok önemli roller oynamıştır.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
57.4B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
57.4B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
57.4B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
57.4B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
57.4B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
57.4B+ 0 0