Nasa, Uzaylıların Varlığını Açıklamak Üzere

Ufoloji, Kategorisin'de desperado Tarafından 4 Ay Önce Yayınlandı

Hacker grubu Anonymous, bir süredir sessizliğini korumaktaydı. Fakat grubun bu sessizliği, yeni bir açıklama ile bozuldu. Anonymous'un bu kez hedefinde Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay  Dairesi (NASA) vardı. Ve Anonymous, NASA ile ilgili öyle bir şey açıkladı ki, eğer bir gerçeklik payı varsa yer yerinden oynayabilir.

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 3.4B+ Görüntüleme

Uzaylılar Gerçek İddiası!

NASA ile ilgili yeni bir video yayınlayan Anonymous, NASA'nın sözcülerinden Profesör Thomas Zurbuchen'in ABD Bilim, Uzay ve Teknoloji komitesi toplantısında söz alarak, Dünya dışı karasal yaşamın, yani uzaylıların varlığını ilan ettiğini iddia etmekte. Anonymous'un açıkladığına göre Zurbuchen konuşmasında, "Medeniyetimiz, evrendeki yabancı hayatın kanıtlarını keşfetmenin eşiğinde" dediği bildirildi. Uzaylı yaşamı arayan tüm farklı faaliyetleri ve misyonları dikkate alarak, tarihteki en derin, keşfedilmemiş keşiflerden birini yapmanın eşiğindeyiz" ifadelerini kullanmış.

Üstelik bu kez söz konusu olan 'uzaylılar', çeşitli sıvıların içerisinde yaşayan mikroorganizmalar falan değil, baya baya gelişmiş, hatta uzayda yolculuk yapabilecek teknolojiye sahip canlılar.

NASA, uzaylıların varlığını alıştıra alıştıra açıklama derdinde olabilir!

İlk olarak kendi Güneş Sistemimiz içerisinde uzaylıları arayan NASA, daha sonrasında Kepler uzay teleskobu ile işi Güneş Sistemimizin dışına taşımız ve daha önceden de yine uzay araştırmaları adına tarihi bir açıklama niteliğinde olan, Dünyamız benzeri yeni 9 gezegenin bulunduğunu duyurmuştu. Bu duyuruyu ise uzayda bazı gezegenleri etrafında olan ve doğal yollar ile oluşamayacak şekildeki mega yapılar izlemişti. Hatta bu yapıların uzaylılar tarafından inşa edilmiş olabileceği gündeme gelmişti.

Not: Ben, Düz Dünya Teorisini savunan biri olarak bu açıklamanın çok farklı olacağını düşünüyorum. Eğer bu açıklama yapılırsa Uzun zamandır söylenen sahte uzaylı istilası veya Tek Dünya Düzeni için başlangıç olabilir. 

Kaynak: WebTekno

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Uzaylılar 23 Rus Askerini Taşa..

Ukraynada bulunan bir gazeteye KGB tarafından hazırlanan bir rapo..
4 Ay Önce
3.4B+ 0 0

Gizemli Gezegen Nibiru Dünya’Y..

Komplo teorisyenlerine göre güneş tutulmasının ardından Nibiru is..
4 Ay Önce
3.4B+ 0 0

6. Kitlesel Yok Oluş Süreci Iç..

Bilim insanlarına göre dünya tarihinde daha önce 5 kez yaşanmış k..
4 Ay Önce
3.4B+ 0 0

Güneş’Te Büyük Bir Delik Oluşt..

NASAnın Güneşte yeni keşfettiği ve tam olarak 120 bin kilometre ç..
4 Ay Önce
3.4B+ 0 0

5000 Yıllık Antik Mezarlar Keş..

Bundan 5000 yıl önce Uzak Doğuda yaşamış insanların, bugün yaşaya..
4 Ay Önce
3.4B+ 0 0

Bermuda Şeytan Üçgeni'nde Esra..

Kuzey Carolinadaki Cape Point burnunda, diğer adıyla Bermuda olar..
4 Ay Önce
3.4B+ 0 0