Nazilerin Ufo Teknolojileri

Ufoloji, Kategorisin'de desperado Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

İkinci Dünya Savaşı'nda dünyaya kafa tutan Naziler bir çok konuda olduğu gibi UFO konusunda da karşımızı çıkıyor, Daha önceki konularımızda ki bunlar Düz Dünya, Oyuk Dünya ve Antrktika kıtası ile ilgiliydi yine Naziler ile karşılaşmıştık.

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 29.5B+ Görüntüleme

İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi Almanyası olarak bildiğimiz Almanya, liderlikte bulunan Adolf Hitlerile birlikte dünyanın en büyük ülkelerine kafa tutmuş ve bu ülkelerin hem halklarına hem de ordularına çok çektirmiştir. Seneler boyunca süren İkinci Dünya Savaşı sırasında Paris'e girmeyi başaran, Polonya halkının dörtte birini katleden Naziler, savaştan sonra Hitler'in ölümü ile ikiye bölünmüş ancak kısa bir süre içerisinde tekrar dünyanın en güçlü ülkelerinden birisi olabilmiştir.

Uzaylılarla doğrudan ilişkilendirilen uçan daireler, dünya gündemine ilk giriş yaptıkları sırada bir Alman silahı olarak yorumlandılar. New York Times gazetesinde de bildirildiği gibi uçan daireler Alman ordusunun silahı olarak görülüyordu. Tabii ki iddiaları Almanya kabul etmedi ancak ilerleyen senelerde Nazi ordusunda görevli olan bir mühendisin uçan daire taslakları gün yüzüne çıktı. Bu taslakların ardından ortaya çıkanlar, görülen uçan dairelerin Almanların olabileceğini kanıtlar nitelikteydi çünkü Almanlar, 1941 yılından beri uçan daire şeklinde uçak üretiyorlardı.


(Brotherthebig'in galerisinden bir UFO Nazi fotoğrafı)

Nazilen UFO Benzeri Uçaklarının İlk Prototipi
İlk üretilen prototipler beklenildiği kadar başarılı olamamış olsa da mühendisler çalışmalarla birlikte "V-7" isimli uçan daireyi sonunda üretebilmişlerdi. 20 km'ye kadar yükselebilen V-7, 12 metre çapa sahiplerdi ve yaklaşık 3000 km/saat hıza ulaşabiliyorlardı. Geçen senelerde Reddit'in soru-cevap etkinliğine katılan Buzz Aldrin'in (Ay'a ayak basan ikinci insan) yolculuk sırasında gördüğünü söylediği uzay aracının tarifi, tasarımları ortaya çıkan ve Nazilerin ürettiği V-7 serisine dahil olduğu düşünülen Vril-1 ve Vril-9 ile oldukça örtüşüyordu.


(Bir Vril prototipi ile Alman askeri)

Teknolojik Araştırmalar Sürekli Olarak Devam Edildi
V serisinin devam olarak savaşın ilerleyen senelerinde Hitler, bölgede bulunan üstünlüğünü korumak adına UFO'ların tarifine benzer olan kanatsız ve kendi etrafında dönen uçakların üretimine başlayacağını belirtti. Bu uçağın üretimi için birçok prototip hazırlayan bilim adamları, bu uçakların radarlara girmediğini de belirtmişlerdi. Bu uçakları üretmek amacıyla Prag'a kurulan fabrika, hatalar nedeniyle uçakları üretmeyi başaramadı ve savaşın son anlarında prototip ve planlarıyla birlikte yok edildi.


(Fransızlar tarafından çekilmiş olan bu fotoğrafın V serisinde bulunan V7'ye ait olduğu düşünülüyor)

İlk Ufoyu Almanlar mı İnceledi ?
Bazı kaynaklara göre Almanlar 200 yıl önce anlatılan hikayelerden yola çıkarak bir dağın tepesinde bulunan UFO'yu incelemek amacıyla kendi karargahlarına götürdüler. Bu bölgede birşeyler olduğunun farkına varan Amerika, bölgeye kendi ajanlarından birisini gönderdi ve ajan, bölgede bulunan araştırma amacıyla düzenlenmiş olan karargahın bilgilerine erişti. Bölgeyi fotoğraflayan ve yeterli bilgi toplayan bu ajan, savaşın bitimine doğru bölgeden çıkmaya çalışırken bölgenin kontrolünü ele geçiren Rus askerleri tarafından yakalandı ve sahip olduğu tüm bilgilere el konuldu. Aynı zamanda araştırma merkezi ve UFO'yu da ele geçirdiği söylenilen Ruslar, o günden sonra bölge hakkında hiçbir açıklamada bulunmadılar.


(Vril 16)

Kaynak: WebTekno

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
29.5B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
29.5B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
29.5B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
29.5B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
29.5B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
29.5B+ 0 0