Uzay Gerçek Mi ?

Düz Dünya, Kategorisin'de desperado Tarafından 4 Yıl Önce Yayınlandı

Uzay gerçek mi aslında bu soruyu kendime sorduğumda gerçekten çok üzülmüştüm, çünkü bende mars'a gitmek oradaki koloniye katılmak hatta diğer gezegenleri keşfetmek isterdim. Hatta hiç abartmıyorum eski veya yeni bilinen tüm bilim kurgu filmlerini izlemişimdir ( Stargate SG-1, Atlantis ve Destiny de dahil )

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 89.2B+ Görüntüleme

Uzay gerçek mi sorusuna geri dönecek olursak, evet, ve hayır. Gökyüzünde gördüğünüz yıldızlar, gezegen olarak da bilinen gezgin yıldızlar tam oradalar. Onları nasıl inkar edebiliriz ki. Tam olarak ne olduklarını bilmiyoruz ama oradalar.

Uzay hakkında bize söylenenler, ne oldukları hakkında bize söylenenler, maalesef hiçbiri doğru değil.  Sözde uzay'la ilgili inandığımız her şey çoğunlukla Hollywood filmleri gibi, çizgi filmler de dahil diğer medyadan kaynaklanıyor. Tabii ki de en büyük suçlu NASA propagandası. 

Daha önce de söylediğimiz gibi, Dünyanın hiç gerçek bir fotoğrafı olmadığı gibi, diğer sözde gezegenlerinde bütün fotoğrafları da bilgisayar üretimi.  Nasa'nın insanların Dünya'nın alçak yörüngesinden öteye geçemeyeceğini söylemesi defalarca kayıt altına alındı. 

Konu ile ilgili olarak Dünya resminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız Robert Simmon "Bay Blue Marble" anlattıklarına göz atabilirsiniz.

Şimdi asıl konumuza tekrar dönecek olursak, Nasa'nın alçak yörüngeden hiç çıkamadığını ve bunu defalarca dile getirdiğiniz söylemiştik, aşağıdaki video da bu itirafları görebilirsiniz, Bu itirafları yapanlardan biri de bir önceki dönemin, Amerika Birleşik Devletleri'nin eski devlet başkanı Barack Hussein Obama'dır.

Alçak yörünge sözde, 1593 ile 1931 KM arası uzaklıktadır. İşin komiği, Ay'ın 321,868 km üzerinde bir uzaklıkta olduğunu söylüyorlar.

Eğer bunu bugün yapamıyorsak, nasıl oldu da 1960-1970'lerde yapabildik? Ayrıca Uluslararası Uzay İstasyonu'da tıpkı NASA'nın önümüze koyduğu diğer her şey gibi sahte bir masonik aldatmaca. Özel efektler, modeller, havuzlar, sıfır yer çekimi uçaklar ve diğer birçok kamera hileleri ile yapılmış tamamen uydurmadan ibaret. 

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
4 Yıl Önce
89.2B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
4 Yıl Önce
89.2B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
4 Yıl Önce
89.2B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
4 Yıl Önce
89.2B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
4 Yıl Önce
89.2B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
4 Yıl Önce
89.2B+ 0 0