Uzay Gerçek Mi ?

Düz Dünya, Kategorisin'de desperado Tarafından 6 Ay Önce Yayınlandı

Uzay gerçek mi aslında bu soruyu kendime sorduğumda gerçekten çok üzülmüştüm, çünkü bende mars'a gitmek oradaki koloniye katılmak hatta diğer gezegenleri keşfetmek isterdim. Hatta hiç abartmıyorum eski veya yeni bilinen tüm bilim kurgu filmlerini izlemişimdir ( Stargate SG-1, Atlantis ve Destiny de dahil )

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 12.2B+ Görüntüleme

Uzay gerçek mi sorusuna geri dönecek olursak, evet, ve hayır. Gökyüzünde gördüğünüz yıldızlar, gezegen olarak da bilinen gezgin yıldızlar tam oradalar. Onları nasıl inkar edebiliriz ki. Tam olarak ne olduklarını bilmiyoruz ama oradalar.

Uzay hakkında bize söylenenler, ne oldukları hakkında bize söylenenler, maalesef hiçbiri doğru değil.  Sözde uzay'la ilgili inandığımız her şey çoğunlukla Hollywood filmleri gibi, çizgi filmler de dahil diğer medyadan kaynaklanıyor. Tabii ki de en büyük suçlu NASA propagandası. 

Daha önce de söylediğimiz gibi, Dünyanın hiç gerçek bir fotoğrafı olmadığı gibi, diğer sözde gezegenlerinde bütün fotoğrafları da bilgisayar üretimi.  Nasa'nın insanların Dünya'nın alçak yörüngesinden öteye geçemeyeceğini söylemesi defalarca kayıt altına alındı. 

Konu ile ilgili olarak Dünya resminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız Robert Simmon "Bay Blue Marble" anlattıklarına göz atabilirsiniz.

Şimdi asıl konumuza tekrar dönecek olursak, Nasa'nın alçak yörüngeden hiç çıkamadığını ve bunu defalarca dile getirdiğiniz söylemiştik, aşağıdaki video da bu itirafları görebilirsiniz, Bu itirafları yapanlardan biri de bir önceki dönemin, Amerika Birleşik Devletleri'nin eski devlet başkanı Barack Hussein Obama'dır.

Alçak yörünge sözde, 1593 ile 1931 KM arası uzaklıktadır. İşin komiği, Ay'ın 321,868 km üzerinde bir uzaklıkta olduğunu söylüyorlar.

Eğer bunu bugün yapamıyorsak, nasıl oldu da 1960-1970'lerde yapabildik? Ayrıca Uluslararası Uzay İstasyonu'da tıpkı NASA'nın önümüze koyduğu diğer her şey gibi sahte bir masonik aldatmaca. Özel efektler, modeller, havuzlar, sıfır yer çekimi uçaklar ve diğer birçok kamera hileleri ile yapılmış tamamen uydurmadan ibaret. 

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Uzaylılar 23 Rus Askerini Taşa..

Ukraynada bulunan bir gazeteye KGB tarafından hazırlanan bir rapo..
6 Ay Önce
12.2B+ 0 0

Gizemli Gezegen Nibiru Dünya’Y..

Komplo teorisyenlerine göre güneş tutulmasının ardından Nibiru is..
6 Ay Önce
12.2B+ 0 0

6. Kitlesel Yok Oluş Süreci Iç..

Bilim insanlarına göre dünya tarihinde daha önce 5 kez yaşanmış k..
6 Ay Önce
12.2B+ 0 0

Güneş’Te Büyük Bir Delik Oluşt..

NASAnın Güneşte yeni keşfettiği ve tam olarak 120 bin kilometre ç..
6 Ay Önce
12.2B+ 0 0

5000 Yıllık Antik Mezarlar Keş..

Bundan 5000 yıl önce Uzak Doğuda yaşamış insanların, bugün yaşaya..
6 Ay Önce
12.2B+ 0 0

Bermuda Şeytan Üçgeni'nde Esra..

Kuzey Carolinadaki Cape Point burnunda, diğer adıyla Bermuda olar..
6 Ay Önce
12.2B+ 0 0