Zaman Yolcuğunu Çoktan Bulunduğunu Söyleyen Adam

Esrarengiz, Kategorisin'de desperado Tarafından 3 Yıl Önce Yayınlandı

Paranormal Elite isimli bir kanal, zaman yolcusu olduğunu iddia eden Noah lakaplı bir adamla çarpıcı bir röportaj yaptı. Röportajda Noah lakabını kullanmak isteyen ve iddiaları yenilir yutulur cinsten olmayan, çeşitli nedenlerle yüzü buğulanmış bir adam var. ABD hükümetinin bir projesinde çalıştığını söyleyen Noah’ın gizlenme nedeni suikaste kurban gitmekten korkmasıymış. 

Resmi Büyütmek için Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın 35.9B+ Görüntüleme

Genç adam anksiyete rahatsızlığı yaşadığını dile getiriyor ve zamanda yolculuk yapabildiğini iddia ediyor. Ayrıca yaklaşık 50 yaşında olduğunu öne sürüp, genç görünebilmek için gizli ilaçlar aldığını ve şu anda 25 yaşındaymış gibi göründüğünü söylüyor. (Hastalık hakkında detaylı bilgi konunun sonuna eklendi)

Noah, Kimseyi aldatmak niyetinde değilim.”  diyor. Endişe verici ses tonuyla sözlerine, "Açık konuşmak istiyorum, tek hedefim herkesin zaman yolculuğunun gerçekliğine inanması. Aslında ben bir zaman gezginiyim. şeklinde devam ediyor. 

Aslında, 2003 yılından bu yana zaman yolcuğunun mümkün olduğunu ve 2028 yılına kadar dünya kamuoyunun bundan haberi olmayacağını belirtiyor. Hayatının büyük bölümünü 2021 yılında geçirdiğini iddia eden Noah, röportajı sırasında ellerini başının arasına alıp duysallaşmaya başlıyor.

Aradından göz yaşları içinde ve ağlamaklı bir sesle, hükümet için yaptığı işten kovulduğunu ve şu an bizim yaşadığımız zamana sıkıştığını söylüyor. Söylediklerine göre bu sıkışmadan kurtulması için 4 yıl beklemesi gerekecek. (Ya 2021 değilde 2421 olsaydı? Demek geldi içimden, neyse bu adamı dinlemeye devam edelim)

Noah, yakın gelecekle ilgili ilginç ipucuları veriyor. Elektrikli otomobillerin bir anda yaygınlaşacağını ve 2021 yılındaki elektrikli araçların, dolu bir batarya ile 1000 kilometre gidebileceğini söylüyor. Şu an 600 kilometrelik mesafeleri kat ettiğimiz için bu tahmini o kadar da uçuk gelmedi doğrusu. 

Sürdürülebilir enerji ve yapay zeka yatırımlarının artacağını ve gözlerimizin yerine, masaüstü bilgisayar fiyatına alacağımız yapay gözleri kullanacağımızı söyleyen Noah, 2020 ABD başkanlık seçimlerinde Donald Trump’ın yeniden seçileceğini belirtiyor. Hatta Trump konusunda yüzde yüz emin olduğunu da vurguluyor. 

Noah’ın iddialarının çoğunu kestirmek için zaman yolcusu olmaya gerek yok. Bu genç adam ya kendi masal dünyasından çıkamıyor ve düşüncelerini mantıklı ön görülerle besliyor, ya da bütün insanlık yanılıyor ve zaman yolcuğu konusunda kandırılıyor. 

Yaygın Anksiyete Bozukluğu Nedir? 

Yaygın Anksiyete Bozukluğu (YAB) olan kişilerde ise “sürekli, aşırı ve durumla uygun olmayan bir endişe durumu” söz konusudur. Aşırı endişe, kişinin günlük yaşamını olumsuz yönde etkiler ve hatta olağan yaşam etkinliklerini sürdürmesini engeller. Bu kişiler her durumda olası en kötü sonucu düşünürler, herşey kendi denetimlerinin dışındadır, iyi bir olasılık ya da geriye dönüş mümkün değildir. YAB’da aşırı endişe ve kaygı genellikle sağlık, aile, para ya da iş gibi konularla ilgilidir. Denetlenemez nitelikte olan endişe hali en az altı ay boyunca hemen hergün vardır ve gün boyunca sürer.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

Editör'ün Diğer Yazıları

Velev Ki Geldiler, Uzaylılarla..

Uzaylıların gelmesi, Kristof Kolombun Amerikayı keşfetmesi gibi o..
3 Yıl Önce
35.9B+ 0 0

Elon Musk'ın, Dünya'nın Şekliy..

Twitter üzerinden çoğu zaman kendisini zor durumlara sokan Elon M..
3 Yıl Önce
35.9B+ 0 0

Project Edge Ekibi Dünya’Nın D..

bir grup insan bu inançlarına ilişkin somut bir kanıt bulmak adın..
3 Yıl Önce
35.9B+ 0 0

Uzaydan Gelen Tesla Fotoğrafla..

6 Şubat 2018 tarihe, dünyanın en güçlü roketinin uzaya fırlatıldı..
3 Yıl Önce
35.9B+ 0 0

Mısır'da 3500 Yıllık Lahitler ..

Milattan önce 1550-1292 yıllarına ait oldukları düşünülen lahitle..
3 Yıl Önce
35.9B+ 0 0

Japonlar Uzay Asansörü Yapacak..

Japon şirket Obayashi , 2050 yılına kadar inşa edilecek bir uzay ..
3 Yıl Önce
35.9B+ 0 0